Про бібліотеку

Вас вітає Благовіщенська районна дитяча бібліотека!

     Датою створення дитячої бібліотеки можна вважати 1946 рік(січень-березень). Після страшної війни з німецькими фашистами, потяг людей до читання був дуже великим, особливо в молоді та дітей. Діти йшли до бібліотеки щодня, вистоювали черги, щоб взяти книгу для читання. Книжковий фонд на той час становив 359 книг.
     На даний момент бібліотечний фонд становить 12 300 примірників. Сьогодні двері бібліотеки гостинно відчинені для відвідувачів. До їхніх послуг представлені безліч історичної, науково-популярної та художньої літератури. 
        На базі бібліотеки створений гурток "Друзі книги". Метою цього гуртка є розвиток у дітей творчого мислення, фантазії, уяви, любові до книги.
       Бібліотека надає інформаційну підтримку школярам, вчителя усіх загальноосвітніх шкіл, батькам. Співпрацює з багатьма громадськими організаціями, установами. Для користувачів бібліотека організовує щорічну низку масових заходів що розкривають дивовижний світ книги народних звичаїв а також дає можливість кожній дитині відкрити для себе світ, який її цікавить і в якому вона реалізує свої творчі здібності.

Немає коментарів: